Катерина Бужинська презентувала гімн закоханої жінки “Поцілуй мене так”

Катерина Бужинська презентувала гімн закоханої жінки "Поцілуй мене так"

Відома українська співачка та народна артистка України Катерина Бужинська останнім часом усе частіше радує своїх прихильників премʼєрами, цього разу вона заспівала вустами жінки, яка знає, що таке кохання, але знову закохується з новою силою.

Пристрасна композиція “Поцілуй мене так” ще задовго до офіційної премʼєри вже стала народним хітом у соцмережах, адже Катерина Бужинська за кілька тижнів опублікувала приспів пісні для своїх підписників у Instagram та TikTok. Жінки з усієї України почали записувати власні відео, накладаючи звук для публікацій. Таким чином, пісня стала трендовою. 

Любов – це найвище надбання і сенс життя для кожної жінки. Кожна з нас хоче бути коханою, бажаною, щасливою. Слухаючи цю пісню, ми притягуємо позитивну енергію і візуалізуємо своє жіноче щастя. Під час поцілунку з коханою людиною нас переповнюють емоції. «Поцілуй мене так» – це своєрідне нагадування жінці саме про той особливий поцілунок, від якого голова йде обертом. Нагадування про те, яка вона щаслива, коли кохає та кохана, – описує свій новий хіт Катерина Бужинська.

Варто додати, премʼєра пісні наживо відбулась 18 листопада на головній сцені у Гельсінкі у супроводі фінського оркестру “Riku Niemi Orchestra”. Автором композиції стала відома поет Бажана (Ольга Животкова), відома своєю співпрацею з багатьма представниками українського шоу-бізнесу. 

У відеокліпі на пісню “Поцілуй мене так” Катерина Бужинська з´являється перед глядачем разом з трьома чоловіками, з кожним з них в неї своя історія. Глядач з цікавістю спостерігає три різні історії відносин і протягом кліпу намагається вгадати, з ким же з них залишиться Катерина. Але насправді це лише сон. Образи Катерини Бужинської у відео – відзначаються особливою розкішністю, це образи, які відображають внутрішній стан закоханої жінки. 

Режисером та оператором відео став Олександр Шуліка, над стилем працювала Юлія Резник, за make-up – відповідала Христина Ефіменко. 

Нагадаємо, два тижні тому Катерина Бужинська презентувала дуетну роботу с Михайлом Грицканом під назвою “Затримайся хоч на мить”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *